reklama
Stavební chemie
Pilsfree
Bazenová chemie

Sport

  1. HC Sokol VejprniceDetail

    http://www.hcvejprnice.com

    HC Sokol VejprniceOddíl ledního hokeje, má v naší tělovýchovné jednotě dlouhou historii. V průběhu let si náš oddíl udržuje stabilní sportovní formu. Několikrát se naše mužstvo stalo přeborníkem okresu Plzeň-sever. Po roce 1989 došlo k reformě organizování okresních soutěží ledního hokeje.

    Katalog: Sport
  2. SK Slavia Vejprnice Detail

    http://www.skvejprnice.cz
    SK Slavia Vejprnice Prvopočátky Vejprnické kopané sahají až do doby před 1. světovou válkou, kdy byla provozována několika nadšenými studenty z jiných sportovních oraganizací. V roce 1929 byl v hostinci u Soukupů ustaven kroužek"Rudá Hvězda", ovšem pro nedostatek financí zanedlouho zaniká.
    Katalog: Sport

  3. Sokol VejprniceDetail

    http://www.sokolvejprnice.cz

    Sokol VejprniceSokol Vejprnice


    Katalog: Sport
  4. Florbal - FbC Lenochods Detail

    http://www.fbc-lenochods.cz
    FlorbalBylo nebylo, v dávném čase nečase, v tělocvičně tak malé, že by se dala přeskočit, se sešlo několik nadšených zoufalců. Někteří viděli florbalku poprvé, jiní už ji trochu znali, ale ve výsledku se do míčku a tím i do brány stejně netrefili.

    Katalog: Sport

  5. F. J. Sokol AŠKK VejprniceDetail

    http://www.sipky.vejprnice.com
    ŠipkyŠipkový klub F. J. Sokol AŠKK Vejprnice byl založen v srpnu roku 1998 pod názvem AŠKK Vejprnice. Mezi ustavující členy oddílu, který vznikl z iniciativy hrstky šipkových nadšenců z v naší oblíbené hospůdce Králíkárně

    Katalog: Sport

  6. Volejbal - TJ Sokol VejprniceDetail

    http://www.palivovedrevo-mepo.cz
    VolejbalNajdete zde fotogalerii, kde jsou fotografie z různých akcí, turnajů,..... Dále je zde k vidění náš tým a naši trenéři

    Katalog: Sport


Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!